در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
ماين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :lckala
تاريخ: 1396/9/1  ساعت: ۱۱

عطر مردانه پور هوم ماين ( MinePour Homme Marc Joseph ) تغييرات رايحه كمي در خود دارد ، به گونه اي كه ممكن است فكر كنيد اين كار دو تغيير رايحه بيشتر در خود ندارد . در اولين تست ، رايحه اي همچون پوست گريپ فروت يا پرتقال به مشام مي رسد كه تلخي انتهايي آن مي تواند كمك كننده خوبي در رايحه بعدي جهت شبيه سازي عطر نسبتاً خاك مانند و دودي كريد اونتوس باشد . با اين حال باز شدن رايحه عطر هيچ گونه نزديكي و تشابهي با Aventus ندارد اما صبر كنيد . 
در مدت زمان كمي عطر گريپ فروت حذف مي شود و رايحه اصلي Aventus ظاهر مي گردد . اونتوس در ابتدا رايحه اي نسبتاً شيرين و ميوه اي از آناناس را دارد كه اگرچه حالتي ميوه اي به عطر مي دهد اما حس سبك و ميوه اي بودن را تداعي نمي كند و سطح توليد را پايين نمي آورد . در اونتوس پس از حدود 45 دقيقه تا 1 ساعت ، رايحه پاياني آشكار مي شود كه حسي ” خاكي – خزه اي – دودي ” را به گونه اي نسبتاً خنك منتقل مي كند . اين رايحه بسيار زيبا تعديل شده كه حالت خاكي آن نه به شدت عطر Terre از كمپاني هرمس است و نه طعم خزه اي آن شما را به 40 سال گذشته بازگشت مي دهد . عطر دودي آن نيز زبري خاصي به عطر مي دهد كه قابل قياس با عطر دود ، سيگار و حتي غبارگرفتگي نيست و اين شاهكار Creed است ! مدرن و در عين حال كاملاً مردانه .
در عطر ماين ، رايحه آخر اونتوس با كيفيت خوبي ( در حد خودش ) طراحي شده است . اگرچه شفافيت ويژه اي در اين بخش در انتوس وجود دارد كه بسيار پر ادعاست و يك محصول اورجينال را به رخ مي كشد ، با اين حال ماين شبيه سازي خوبي داشته است . نت پاياني اونتوس در ماين غلو شده است و با شدت و قدرت بيشتري هجوم مي آورد كه البته مي تواند دليل اين كار آن باشد كه عمر رايحه را بر پوست افزايش دهند .

براي مشاهده و خريد ادكلن هاي اورجينال مردانه و زنانه به فروشگاه ال سي كالا مراجعه كنيد

:
برچسب‌ها:

[ ]